İade Politikası

HyperBeatz™ adresinden alışveriş yaptığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız üründen tamamen memnun kalmazsanız, size yardımcı olmak için buradayız! İadeler - İade politikamız 30 gün sürmektedir.

 

Ürünü almanızın üzerinden 30 gün geçtiyse, maalesef size para iadesi veya değişim teklif edemeyiz. - İade için uygun olabilmek için, ürün(ler)iniz aldığınız koşullarda kullanılmamış ve orijinal ambalajında olmalıdır. - Ürününüz orijinal ambalajında bize verdiğimiz adrese geri gönderilmelidir. Lütfen satın aldığınız ürünü üreticilerimize geri göndermeyin.

 

Tüm Sipariş İadesi sorularınız için lütfen e-posta gönderin info@hyperbeatz.com Sipariş Değişiklikleri ve İptali Satın aldıktan sonra, iptal etmeniz veya herhangi bir değişiklik yapmanız için size 24 saat süre vereceğiz (indirimli ürünler iptal seçeneğine tabi değildir).

 

Bunun ötesinde herhangi bir zamanda, siparişiniz zaten işlenmiş ve nakliye için hazırlanıyor olacaktır, bu nedenle 24 saatten sonra sipariş değişiklikleri veya iptalleri yapılamaz.

Hasarlı/Eksik Ürünler Herhangi bir nedenle siparişiniz hasarlı geldiyse veya eksik ürün içeriyorsa, size en kısa sürede yenisini sağlamaktan memnuniyet duyarız. Hasarlı/Kayıp Ürün Talebinde bulunmak için lütfen destek ekibimizle iletişime geçin. Bize e-posta gönderirken konu kısmına Hasarlı/Kayıp Ürün Talebi yazdığınızdan emin olun, böylece en kısa sürede ilgilenebiliriz!

 

Örnek Senaryolar "Takip bilgilerim teslim edildi diyor ama henüz teslim almadım." Postane ve kargo şirketiyle ürünün belirli bir tarih, saat ve konumla teslim edildiğini teyit ettiysek. Teslimat sırasında eksik olan ürünlerden sorumlu değiliz. Kargo şirketimiz veya postanemiz ürünün teslim edildiğini onaylayamazsa. Bizimle iletişime geçmeniz ve bunu bildirmeniz gerekir, ardından size başka bir tane göndermek veya en kısa sürede para iadesi yapmak için gerekli düzenlemeleri yapacağız.

 

Paket, alıcının bize verdiği adresin aynısına teslim edildiyse ve yanlışlıkla yanlış adres girildiyse, bu hatadan sorumlu tutulamayız. Ancak her zaman müşterilerimizle ilgilenmeyi seviyoruz, bu nedenle bu hata sizin adınıza gerçekleşirse, ürününüzü yine de indirimli bir fiyata almanızı sağlamak için sizinle birlikte çalışacağız! Ancak bu, müşteri destek ekibimizin takdirine bağlıdır, bu nedenle lütfen ödeme sırasında bilgilerinizi girerken gönderim adresini iki kez kontrol edin. Bir adres hatası yaptığınızı düşünüyorsanız HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN, böylece siparişi işleme koymadan önce halledebiliriz. İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, bir çevrimiçi mağazanın sağlayabileceği en iyi müşteri hizmetlerinden bazılarını sunuyoruz!

 

Ayrıca 7/24/365 e-posta desteğimizle profesyonelliğimiz ve hızlı yanıt sürelerimizle gurur duyuyoruz! İadeler Ürün(ler)inizi yukarıda belirtilen koşullarda ve şekilde teslim aldığımızda, para iadenizi derhal işleme koyacağız ve o zaman sizi bilgilendireceğiz. Para iadesini yalnızca satın alma işleminizde kullandığınız ödeme yöntemiyle başlatacağız. Kredi işleme alındıktan sonra, kartınızı veren kuruluşun politikalarına bağlı olarak genellikle 5-10 gün içinde ödeme hesabınıza yansıyacaktır.

 

Nakliye Ürününüzü iade etmek için kendi nakliye ücretinizi ödemekten sorumlu olacaksınız. Nakliye masrafları iade edilmez. Para iadesi alırsanız, iade kargo ücreti para iadenizden düşülecektir. Ürünü ücretsiz kargo promosyonundan satın aldıysanız, ürün için gerekli kargo ücretini yine de karşılamanız gerekir. İndirimli Ürünler Yalnızca normal fiyatlı ürünler iade edilebilir, ne yazık ki indirimli ürünler iade veya iptal edilemez. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen Mağaza E-posta adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.